CER O nas – CER

CER

O nas

Cer O nas
O nas

JESTEŚMY NA RYNKU OD PONAD 10 LAT.

 

Nasza firma to dynamicznie rozwijający się zespół specjalistów: inżynierów, mechaników, elektryków i automatyków, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie projektowania i budowy maszyn w wielu branżach przemysłowych dzięki czemu mogą realizować złożone projekty maszyn od procesu koncepcji do momentu uruchomienia u klienta.

 

Jesteśmy producentami maszyn i rozwiązań przemysłowych na skalę światową- dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas rozwiązania w pełni zadowalały klientów, a jednocześnie spełniały podstawowe wymagania Dyrektywy Maszynowej w zakresie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Uwzględniamy integrację bezpieczeństwa już na wczesnym etapie projektowania. Dla naszych rozwiązań opracowujemy własną dokumentację techniczną, schematy instalacji elektrycznych i pneumatycznych oraz wykonujemy pełne systemy sterowania.

 

Nasze zaplecze konstrukcyjne i technologiczne z doświadczoną kadrą, sprzętem komputerowym i programami wsparcia projektowania jest idealnym połączeniem by tworzyć nowe, optymalne rozwiązania techniczne.

 

CER

PARTNERZY

© 2024 - Centrum Energooszczędnych Rozwiązań Małgorzata Gałat
Projekt i realizacja RSO