CER Linie montażowe – CER

CER

Produkty

Cer Linie montażowe
Linie montażowe

Linie montażowe to zautomatyzowane systemy produkcyjne, które służą do składania, testowania i pakowania produktów w sposób efektywny i powtarzalny.
Wyposażone są w wiele stanowisk, za pomocą których cały proces montażu podzielono na poszczególne operacje wykonywane przez operatorów wspomaganych zautomatyzowanymi narzędziami montażowymi.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i pomagamy opracować koncepcję linii montażowej, zoptymalizować ilość i rodzaj stanowisk względem wymaganej wydajności montażowej, a następnie zaprojektować i zainstalować linię w zakładzie produkcyjnym. Przeprowadzamy również trening operatorów, aby wdrożenie było szybkie i efektywne.

Nasze urządzenia charakteryzują się łatwością przezbrajania i dopasowywania do różnych wersji wyrobów. Zapewniają powtarzalność i jednolitość procesu montażu, co przekłada się na wysoką jakość i niezawodność produktów. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu linii montażowych w branży motoryzacyjnej, elektronicznej, chemicznej oraz tekstylnej.

CER

PARTNERZY

© 2024 - Centrum Energooszczędnych Rozwiązań Małgorzata Gałat
Projekt i realizacja RSO