CER Systemy transportowe – CER

CER

Produkty

Cer Systemy transportowe
Systemy transportowe

Zajmujemy się projektowaniem, instalacją i uruchomieniem różnego typu systemów transportowych, które używane są w obszarach produkcji, pakowania czy kontroli jakości. Systemy transportowe traktujemy jako uzupełnienie każdej linii produkcyjnej. W zależności od aplikacji stosujemy zróżnicowane systemy transportowe.

 

W naszej ofercie znajdują się:
Przenośniki transportowe (taśmowe, płytkowe, paletowe), które rodzajem, kształtem oraz długością są dopasowane do indywidualnych wymagań danej aplikacji. Przy projektowaniu tego typu systemów bierzemy pod uwagę charakterystykę produkcji, prędkość, wagę oraz typ danego produktu transportowego, tak aby dobrać optymalne rozwiązanie techniczne.
Transportery rolkowe przeznaczone do transportu produktów ciężkich. Specjalnie zaprojektowane systemy pozwalają na transport produktów do 1500 kg. Umożliwia to automatyzację zarówno w obszarach produkcji, jak i pakowania.
High Speed Manipulators, czyli manipulatory zaprojektowane do działania przy wysokich prędkościach i wydajnościach linii technologicznych. Ten rodzaj systemu robotycznego stosujemy do zadań takich jak pobieranie i umieszczanie, pakowanie czy sortowanie. Manipulatory zaprojektowane są tak, aby wykonywać szybkie ruchy, a wymaganą precyzję osiągamy dzięki wyposażeniu linii w wysokiej jakości systemy wizyjne.
Roboty stosowane w procesie transportu. W takim przypadku maszyna, która jest uprzednio wyposażona w odpowiednie narzędzie chwytające, pobiera obiekt z określonego źródła, a następnie przenosi i umieszcza go w miejscu docelowym. Zastosowanie robota możemy znaleźć w naszych maszynach przeznaczonych do podawania komponentów z automatycznych podajników wydających, umieszczania komponentów w trudno dostępnych miejscach wewnątrz maszyny czy przyspieszenia procesu produkcyjnego.
AGV – autonomiczne wózki samojezdne uzupełniają naszą ofertę w zakresie systemów transportowych. Rozumiemy potrzebę wprowadzania i rozwijania systemów autonomicznych w obszarach produkcyjnych i możemy zaproponować zoptymalizowanie oraz dobranie odpowiednich rozwiązań w celu osiągnięcia oczekiwanych rezultatów naszych klientów.
Wszystkie systemy transportowe projektowane są z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa oraz ergonomii pracy.

CER

PARTNERZY

© 2024 - Centrum Energooszczędnych Rozwiązań Małgorzata Gałat
Projekt i realizacja RSO