CER Publikacje – CER
Publikacje – CER 

CER

Publikacje
FORBES

FORBES: Innowacyjnosc jest w nasym DNA , Data publikacji: 27.07.2023, 06:00 wywiad przeprowadzonego z właścicielami firmy Małgorztą i Tomaszem Gałat.

Mamy zasczyt i przyjemnośc poinformować, że na łamach magazynu FORBS ukazał się artykuł dotyczący firmy CER. Bardzo cieszymy się z takiego wyróżnienia i zachęcamy do przeczytania

Naszą działalność zaczynaliśmy w małym gronie. Dziś zarządzamy 50-osobowym zespołem wysoko wykwalifikowanych inżynierów – mówią Małgorzata i Tomasz Gałat, właściciele firmy CER Lublin, producenta maszyn przemysłowych i linii technologicznych

Małgorzata i Tomasz Gałat stworzyli firmę, której produkty są znane i cenione w branży systemów paliwowych na całym świecie.

FORBES: Czym się zajmuje wasza firma?

Małgorzata Gałat, współwłaścicielka CER Lublin: Produkcją zindywidualizowanych maszyn przemysłowych i linii technologicznych, a także szeroko rozumianą robotyzacją i automatyzacją procesów produkcyjnych. Możemy śmiało powiedzieć, że innowacja jest w naszym DNA. Działamy głównie w branży automotive, w przemyśle systemów paliwowych, ale naszych klientów można znaleźć również w branży elektronicznej, chemicznej czy spożywczej.
Tomasz Gałat, współwłaściciel CER Lublin: Realizujemy indywidualne projekty, zaczynając od analizy potrzeb naszego klienta i określenia najbardziej optymalnych rozwiązań technicznych, a następnie przechodzimy do etapu projektowania, instalacji oraz uruchomienia linii u naszego klienta. Każdy klient ma możliwość aktywnego uczestniczenia w procesie projektowania, a także otrzymuje od nas pełne wsparcie również po zakończeniu projektu.
Działacie od 2011 roku. Jak wam się udało w dekadę zdobyć tak mocną rynkową pozycję?
M.G.: Jesteśmy pasjonatami. Naszą działalność zaczynaliśmy w małym gronie. Dziś zarządzamy 50-osobowym zespołem wysoko wykwalifikowanych inżynierów. Mamy kadrę na miarę XXI wieku, dlatego jesteśmy gotowi podjąć się realizacji nawet najbardziej innowacyjnych rozwiązań.
Na jakim etapie rozwoju CER Lublin jest obecnie?
T.G.: Mamy bardzo stabilną pozycję na rynku. Nasza firma i jej maszyny są znane i cenione w branży systemów paliwowych na całym świecie. Pracujemy zarówno z klientami z Europy, Ameryki Południowej oraz Azji. Mamy ambicje, aby cały czas poszerzać spektrum naszych działań o nowych klientów i nowe branże.
Jakie są plany firmy na najbliższe lata?
M.G.: Jako firma specjalizująca się w systemach paliwowych, musimy podążać za dynamicznymi zmianami. Napędy wodorowe czy elektryczne, a także skomplikowane układy elektroniki stanowią dla nas wyzwanie rozwojowe. Jestem przekonana, że mu podołamy.
T.G.: Ze szczególną uwagą rozwijamy grupę zindywidualizowanych rozwiązań przeznaczonych do pakowania produktów – takie maszyny można stosować z powodzeniem w różnych branżach. Chciałbym jednak podkreślić, że to jest plan na dzisiaj. Co będzie jutro, nie wiadomo. Rzeczywistość dziś zmienia się coraz szybciej i trzeba za nią podążać.

 

 
Podziękowania od Państwowej Straży Pożarnej

Ziękowania dla firmy „Centrum Energooszczędnych Rozwiązań”, Data publikacji: 21 KWIETNIA 2020

Bardzo dziękujemy za otrzymane wyróżnienie i podziękownia od Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie. Wszyscy pamiętamy jak ciężki był czas pandemii COVID-19 i cieszymy się że nasze zaangażowanie w niwelowanie jej skutków zostało docenione.

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie składa serdeczne podziękowania Państwu Małgorzacie i Tomaszowi Gałatom, właścicielom przedsiębiorstwa ?Centrum Energooszczędnych Rozwiązań?, za wsparcie przy wykonaniu elementów niezbędnych do realizacji zadań związanych z minimalizowaniem skutków pandemii COVID-19, z użyciem wydruku 3D.

Szczególne podziękowania za zaangażowanie oraz wkład pracy pragniemy złożyć pracownikom firmy Panom Marcinowi Marucha – za wykonanie projektów i wydruku 3D oraz Adamowi Porzakowi ? za koordynację działań związanych z przedsięwzięciem

 

https://kmpsp.lublin.pl/podziekowania-dla-firmy-centrum-energooszczednych-rozwiazan/

 CER

PARTNERZY

© 2024 - Centrum Energooszczędnych Rozwiązań Małgorzata Gałat
Projekt i realizacja RSO