CER Linie pakujące – CER

CER

Produkty

Cer Linie pakujące
Linie pakujące

Rozumiemy potrzeby wynikające z konieczności usprawniania procesów pakowania w zakładach produkcyjnych. Mamy ogromne doświadczenie w tym zakresie zarówno w obrębie automatyzacji procesów, jak i modernizacji obszarów pakowania w celu ich optymalizacji. Proponujemy rozwiązania dostosowane do klienta pod kątem rodzaju produktu, prędkości produkcji, wymaganego poziomu automatyzacji oraz kontroli jakości.

 

W zaprojektowanych przez nas rozwiązaniach znajdują się:
Stacje pakowania dla operatorów, wspomagające ergonomię pracy bądź precyzję wkładania.
Półautomatyczne stacje pakowania, które przyspieszają produkcję, wprowadzają automatyzację procesu, zwiększają efektywność procesu pakowania, ale nie wykluczają jednocześnie obecności operatora.
– Automatyczne linie pakujące, które zapewniają w pełni zautomatyzowany proces produkcyjny. Produkt jest podawany, pakowany oraz wydawany z linii. Zwiększa to efektywność oraz prędkość pakowania. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym systemom kontroli jakości otrzymujemy selekcję produktów spełniających lub nie wymagania kontroli jakości. Linie wyposażone są w systemy segregacji produktów OK/NOK.

 

Mamy też szerokie doświadczenie w obszarze pakowania artykułów spożywczych, chemicznych, farmaceutycznych czy części samochodowych.

Wszystkie nasze linie posiadają oznaczenie CE.

CER

PARTNERZY

© 2024 - Centrum Energooszczędnych Rozwiązań Małgorzata Gałat
Projekt i realizacja RSO